La Medya

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz? Neler Vadediyoruz?

Fotoğraf

Profesyonel ekipmanlar ve profesyonel ekibimiz ile fotoğraf çekim işlerinizi yapıyoruz.

Video

Profesyonel ekipmanlar ve profesyonel ekibimiz ile video çekim işlerini gerçekleştiriyoruz.

Web Sitesi & SEO

Dijitalleşen dünyada yerinizi almak için geç kalmadınız! Profesyonel web sitesi tasarımları sunuyoruz.

Sosyal Medya

Firmanızın sosyal medyaya ilk adımı için gerekli işlemleri yapıyoruz ve sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz.

Referanslarımız

Kimlerle Çalışıyoruz?

Hizmet yelpazemizin geniş olmasıyla birlikte farklı konularda birçok firmaya hizmet sunma fırsatını yakalıyoruz.

Çeşitli sektörlerden birlikte iş yaptığımız bazı firmaları yan tarafta bulabilirsiniz.

Doğum & Hamile Paketleri

Ankara ve çevre illerde hamilelik çekimleri yapıyoruz. Doğum öncesi, doğum ve doğum sonrası için hem fotoğraf hem de video çekimi içeren paketlerimiz bulunmaktadır.

İncele

İşletme Paketleri

İşletmeniz için gerekli bütün dijital reklam işlerini yapıyoruz. Web sitesi, sosyal medya yönetimi, video ve fotoğraf çekimi gibi çalışmalarımızı, işletmeler için uygun fiyatlı paketler halinde sunuyoruz.

İncele

Etkinlik Paketleri

Etkinlik düzenleyenler için tanıtımdan fotoğraf ve video çekimine kadar geniş bir yelpaze ile hizmet veriyoruz. Hem etkinlik öncesi hem de etkinlik sırasında sunduğumuz çalışmalar ile organizasyonlarınızı ön plana çıkartabilirsiniz.

İncele

Profesyonel Video Çekimi

Profesyonel ekipmanlar ve profesyonel ekibimiz ile video çekim işlerini gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber video çekim işlemleri sonrasında gerekli olan kurgu ve grafik/animasyon aşamasında da çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Video filminin çekim öncesi senaryo kısmından başlayarak videonun yayınlanmasına kadar geçen süreci bütünüyle yönetiyoruz.

4K, Full HD Video Formatı
Farklı Dil Seçenekleri ile Profesyonel Seslendirme
Drone, Crane, Dolly, Slider vb. Ekipmanlar
Adobe Premiere, Edius Kurgu Montaj Programları
Adobe After Effects ile Grafik Animasyon

Fully Responsive Design

Profesyonel ekipmanlar ve profesyonel ekibimiz ile fotoğraf çekim işlerinizi yapıyoruz. Mekan fotoğrafçılığından ürün çekimine kadar geniş bir yelpazede fotoğraf çekimleri yapmaktayız. Bununla beraber düğün, nişan, mezuniyet, doğum, yaş günü ve etkinlik fotoğrafçılığı faaliyetlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Full Frame 22.3 MP Kamera ile Çekim
RAW, JPEG, PNG Formatlarında Teslim
Adobe Photoshop ile Düzenleme
Farklı Lens Açıları (12 MM – 300 MM)
Çekilen Görseller ile Grafik Hazırlama
Temel Fotoğraf Dersleri

Profesyonel Web Tasarımları & SEO

Profesyonel web sitesi tasarımları sunuyoruz. Dijitalleşen dünyada yerinizi almak için geç kalmadınız! İşletmenize uygun web sitesini en kısa sürede hazırlayarak, dijital dünyada yer almanızı sağlayabiliriz.

Her firma için farklı çözümler üreterek özgünlüğünüzü korumanızı amaçlıyoruz. Mobil uyumlu, güvenli SSL sertifikasına sahip, kullanıcı dostu ve hızlı web siteleri hazırlıyoruz.

Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda yer alarak, müşterilerinize daha kolay bir şekilde ulaşmanızı amaçlıyoruz. Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetimiz ile sitenizin Google’da üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz.

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Her geçen gün artan kullanım süreleri ve genişleyen kitlesiyle birlikte sosyal medyada yer almak, artık olmazsa olmazlardan biri haline geldi. İstenilen müşteri profiline tek tuşla ulaşabilme özelliği sunan sosyal medya mecrası, günümüz klasik reklamcılık anlayışına göre daha uygun ve daha etkin çözümler sunuyor.

Firmanızın sosyal medyaya ilk adımı için gerekli işlemleri yapıyoruz, grafiklerinizi düzenliyoruz ve sosyal medya hesaplarınızın yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Facebook Sosyal Medya Yönetimi
Twitter Sosyal Medya Yönetimi
Instagram Sosyal Medya Yönetimi
YouTube Sosyal Medya Yönetimi
Diğer Sosyal Medya Sitelerinin Yönetimi

Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube başta olmak üzere 20 farklı sosyal medya sitesinde firmanızın görünebilir olmasını sağlayabiliriz. Gerekli grafik düzenlemeleri ve açıklamaları oluşturur; bu hesapların etkin bir şekilde yönetilmesini organize edebiliriz.

Profesyonel Animasyon Çalışmaları

Reklam tanıtım işleriniz için 2D/Grafik animasyon ve After Effects projeleri hazırlayabiliriz.

2D Animasyon TV Reklamı
2D Animasyon Sosyal Medya Reklamı
Web Sitesi ve Firma Tanıtım Animasyonları

ÜCRETSİZ DİJİTAL KİMLİK ANALİZİ!

Firmanızın nelere ihtiyacı var? Bizimle iletişime geçerek firmanızın ücretsiz dijital kimlik analizini öğrenebilir ve çözümlerimizi dinleyebilirsiniz.