Ankara’da hamile (doğum öncesi) çekimi, doğum sırasında ameliyathane çekimi, doğum sonrasında yeni doğan için stüdyo çekimleri yapmaktayız. Hamile ve doğum için hazırladığımız çekim paketlerinde hem video hem de fotoğraf hizmeti bulunmaktadır.

Ankara Profesyonel Hamile Çekimleri

Ankara ve çevre illerde verdiğimiz profesyonel hamile çekimleri, doğum öncesi dış çekim kısmını oluşturmaktadır. Bu çekimler için tavsiye edilen zaman zarfı; ilk gebeliklerde 32-34. haftalar arasındadır. İkinci hamilelikler için ise 29-32.haftalar ideal sürelerdir. Tüm annelerde göbek büyüklüğü farklı dönemler için çeşitlilik göstermektedir. Hamile çekimleri, 36.haftadan sonra birçok zorlukla karşılaşılmaktadır. Bu nedenle en geç 35.hafta yapılması tavsiye edilmektedir.

Doğum öncesi dış çekim fotoğrafları ve videoları için Ankara’da istediğiniz yerleri kullanmaktayız. Eymir Gölü, Dikmen Vadisi, Mogan Gölü, Tuz Gölü, Portakal Çiçeği ve Seğmenler Parkı gibi yeşil alanları çekim yeri olarak tercih etmekteyiz.

Ankara hamile fotoğraf çekimi öncesinde makyaj ve saç yapımı için kuaföre gitmenizi öneririz. Giyim için ise mevsime bağlı olarak açık renk fotoğraflar iyi bir tercih olacaktır. Yaz döneminde renkli elbiseler ve çok bol olmayan; karnınızı öne çıkartan kıyafetler giymeniz iyi olacaktır.

Doğum öncesi dış çekime gelirken bebeğinizin ultrason fotoğrafı, bebeğinize aldığınız kıyafetler, patik ve ayakkabı, taç gibi giyim malzemeleri getirmeniz iyi olacaktır. La Medya tarafından yapılan çekimlerde konuşma balonları başta olmak üzere çekim için çeşitli malzemeler getirilecektir.

Ankara’da doğum öncesi fotoğraf ve video çekimi fiyatlarını öğrenmek için Hamile & Doğum Çekimleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Ayşen-Reply
    Eylül 4, 2018 at 10:32 am

    La Medya’ya doğum öncesinde dış çekim yaptırdım. Öncesinde Ankara’da hamile fotoğrafı çeken fotoğrafçıları ve videocuları baya bir araştırdım. En kaliteli hizmeti, bu firmanın verdiğini gördüm.

    Hamile çekimlerinden çok memnun kaldım. Hem hamile fotoğraf çekimleri hem de hamile hikaye klibini çok güzel yaptılar. Teşekkür ediyorum.

Yorum bırak